TÜGEM Çanakkale Semineri

  • 8 yıl önce
  • 0

Biarsa Dostları,

Biarsa olarak, Emlak Danışmanlığı alanında değer katan, girişimciliği destekleyen ve eğitim odaklı bir vizyonla öne çıkan Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri (TÜGEM) tarafından 18 Ocak 2024 Çanakkale’de düzenlenen “Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği” seminere katıldık.

Seminerde sektörün önde gelen isimlerinden değerli bilgiler ve deneyimlerle donatıldık. Sektördeki güncel gelişmeler, taşınmaz ticareti yönetmeliği ve önümüzdeki dönem ile ilgili konularda alınan bilgiler, Biarsa ailesi olarak stratejilerimizi güçlendirmemize ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunmamıza olanak tanıdı.

Biarsa olarak, TÜGEM ailesine katılım, işimizi daha profesyonel ve etkili bir şekilde sürdürme konusundaki kararlılığımızı pekiştirdi. Bu ailede yer almak, sektördeki en iyilerle bir araya gelerek güç birliği yapma fırsatı sunuyor.

TÜGEM ile işbirliği içinde, müşteri odaklı hizmet anlayışımızı daha da güçlendirerek. Emlak sektöründe inovasyon ve kalite standartlarını bir üst seviyeye taşıyacağımıza inanıyoruz.

Bu süreçte bizlere destek olan TÜGEM’e ve değerli katılımcılara teşekkür ediyor, birlikte geçireceğimiz başarılı bir geleceğe adım atmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.

Tartışmaya Katıl

Listeleri karşılaştır

Karşılaştırmak