Sıkça Sorulan Sorular

Merak Edilen Sorular ve Cevaplar

Biarsa olarak,1999 yılından beri aktif olarak hizmet veren Gala Gayrimenkul çatısı altında gayrimenkul geliştirme, inşaat ve arsa yatırımlarında uzman kimliğimizle Türkiye’deki tüm potansiyel yatırımcılara en iyi hizmeti vermek, en uygun maliyete toprak sahibi yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Biarsa olarak Türkiye genelinde çalışıyoruz. Yatırımcı profilimize uygun olduğunu düşündüğümüz yerlerde portföyümüzü büyüterek yolumuza devam ediyoruz.

Sorunuzun cevabı evet. Bulunduğunuz ildeki tapu müdürlüklerine giderek tapunuzu kolayca yapabilirsiniz. Uzman ekibimiz bu konuda alım ya da satım aşamasında sizlere yardımcı olacak ve süreci sizin için oldukça basit hale getireceklerdir.

Biarsa olarak yalnızca kendi yerlerimizin satışını yapıyoruz. Bundan dolayı Biarsa ile yatırım yaparken komisyon ödemezsiniz.

Sorunuzun cevabı hayır. Biarsa olarak her bütçeye uygun arsa, tarla, bağ, bahçe, ev satışı da yapıyoruz

Evet, Biarsa olarak gayrimenkul alımı da yapıyoruz. Yerinizi satmak için bizimle iletişim kanallarımızdan (telefon numaramızdan, instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ya da mail adresimizden) irtibata geçerek yerinizin detaylarını göndererek süreci başlatabilirsiniz. Bölge temsilcimiz yerinizin detaylarını inceledikten sonra yatırımcı portföyümüze uygun olduğunu düşündüğü yerleri satın almak için sizinle tekrar iletişim kuracak ve süreci devam ettirecektir.

İlanlarımızı olabildiğince detaylı bir şekilde yatırımcılarımıza sunmak ve kafalarındaki soru işaretlerini giderebilmek için elimizden geldiğince şeffaf olmaya çalışıyoruz. İlanlarımızda paylaşmış olduğumuz fotoğraflar ve videoların çekimleri profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yine aynı şekilde imarı olan yerlerimizin resmi imar belgelerini de sizinle paylaşarak almak istediğiniz yer ile ilgili her bilgiyi detaylandırıyoruz.

Listeleri karşılaştır

Karşılaştırmak